Llumnica: Drenica me meritë po bie nga Superliga (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Llumnica: Drenica me meritë po bie nga Superliga (VIDEO)

NULL NULL
07.05.2023 23:31

Analisti i futbollit, Ardian Llumnica, ka thënë se Drenica me plot meritë po bie nga Superliga e Kosovës.

Llumnica theksoi se Drenica në vitet e fundit nuk ka qenë klub i organizuar dhe nuk e ka merituar me qenë pjesë e Superligës as këtë edicion, njofton Klankosova.tv.

“Drenica me plot meritë po bie nga liga. Drenica në vitet e fundit nuk ëhstë klub i organizuar, vazhdimisht bënë përpjekje për më mbetë në ligë, ka probleme të ndryshme, rrjedhimisht më këtë renditje në krejt aspektet, Drenica nuk e ka merituar me qenë pjesë e Superligës këtë edicion”, u shpreh Llumnica në Sports Show në Klan Kosova.