Llapi dhe Gjilani ndahen në paqe - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Llapi dhe Gjilani ndahen në paqe

NULL NULL
28/11/2021

Llapi ka barazuar 0-0 me Gjilanin në kuadër të javës së 16-të në Superligën e Kosovës.

Gjatë pjesës së parë dy skuadrat kishin rastet, por u mungonte konkretizimi.

Edhe në pjesën e dytë, llapianët dhe gjilanasit nuk shënuan dhe u mbyll ndeshja pa gola.

Llapi pas barazimit mbetet në vendin e tretë me 25 pikë pas 16 ndeshjeve.

Teksa, Gjilani në pozitën e tretë me 29 pikë. /Klankosova.tv/.