Llamarinat gati për Urën e Ibrit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Llamarinat gati për Urën e Ibrit

NULL NULL
15/10/2015

Pjesë nga llamarina me mibshikrimin “revitalizimi i urës së Mitrovicës” janë palosur  në afërsi të Urës së Ibrit.

llamarinat 1

Nuk dihet se a do të vendosen ato sot në të dyja anët e urës ashtu siç është paraparë me marrëveshjen e 25 gushtit të arritur në mes të Kosovës dhe Serbisë në Bruksel për nisjen e punimeve në heqjen e “Parkut të paqes” që ndodhet në këtë pjesë të qytetit, njofton Klan Kosova.

llamarinat 2