23:09, 22 Maj 2019

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka komentuar deklaratat e deputetit Milaim Zeka i cili tha se do të donte ta shihte Kadri Veselin në burg.

Lladrovci përmes facebook duke iu referuar Kadri Veselit si dikur – komandant Luli, i ka thënë Milaim Zekës se edhe një mijë vjet të jetosh, të poshtëruar s’do ta shohësh kurrë, njofton Klan Kosova.

”Mesazh për Milaim Zezën:

Edhe një mijë vjet jetë ni paç, Lulin kurrë as të lidhur as të poshtëruar ski me pa!!!”

Milaim Zeka: Do të doja ta shihja Kadri Veselin në pranga, në burg dhe të poshtëruar

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë