23:12, 19 Korrik 2019

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka reaguar lidhur me dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit.

Ai përmes një postimi në facebook ka thënë se sot, ftesat e padrejta u bënë për njerëzit e drejtë. UÇK dhe Ramush Haradinaj, kanë qenë edhe para 15 vitesh fitimtar, edhe sot edhe përjetësisht mbeten fitimtar.

Postimi i plotë i Lladrovcit:

Sot, ftesat e padrejta u bënë për njerëzit e drejtë. UÇK dhe Ramush Haradinaj, kanë qenë edhe para 15 vitesh fitimtar, edhe sot edhe përjetësisht mbeten fitimtar.

Kryeministër, dhimbjet e lirisë i përjetuam bashkë, edhe gëzimet e lirisë do t’i bëjmë bashkë, duke besuar fort në pafajësinë e shokëve tanë dhe tënden si dhe pastërtinë e UÇK-së.

Lavdi Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës!

Konkurs Pune

Lexo më shumë