Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Liverpooli po e monitoron Barellan

NULL NULL
10.04.2023 09:57

Anëtari i Interit, Nicolo Barella mund të transferohet në Liverpool.

Siç shkruajnë mediat italiane, Liverpooli është në kërkim të një mesfushori gjatë kësaj vere, dhe ylli italian mund të kaloj në “Anfield”.

Barella vazhdon të jetë ndër mesfushorët qendrorë më të mirë dhe më të ndritur të Serie A, por Interi është skeptik ndaj formë së tij dhe mund ta shohë atë si një mjet për të mbledhur fonde.

Ekipet e Premierligës duke përfshirë Liverpoolin po e monitorojnë nga afër situatën me Interin që tani vendos një çmim minimal prej 50 milionë euro.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.