Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Liverpooli barazon me Crystal Palacen

NULL NULL
25.02.2023 22:41

Liverpooli nuk ka mundur të nxjerrë më shumë se një barazim pa gola ndaj Crystal Palace, në kuadër të xhiros së 24-të në Premier League.

Pjesa e parë u karakterizua me disa raste të lehta nga dy anët dhe përfundoi me këtë rezultat.

Ndërkohë, pjesa e dytë, ishte pothuajse përsëritje e pjesës së parë. Kështu ndeshja në fund u mbyll pa gola.

Liverpooli pas këtij barazimi renditet në vendin e shtatë me 36 pikë, pas 23 ndeshjeve, teksa Palace në pozitën e 12-të me 27 sosh. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.