17:19, 23 Janar 2020

Skuadra Liverpool “jo domosdoshmërisht” kërkon ta sjellë yllin Kylian Mbappe nga Paris Saint-Germain.

Kështu ka thënë ish-futbollisti Steve McManaman, duke shtuar se Reds rrezikojnë të humbasin rreth 300 milionë euro për ta nënshkruar futbollistin në fjalë, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

“Gjatë tre ose katër viteve të fundit unë kam thënë se ai [Mbappe] do të bëhet më i miri”.

“Liverpool qëndron mjaft mirë për momentin dhe nuk ka nevojë domosdoshmërisht për Kylian Mbappe”.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë