Liverpool në gjah - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Liverpool në gjah

NULL NULL
19/05/2015
"Reds" kanë vendosur të përforcojnë skuadrën pas një sezoni gati dëshpërues.

Liverpool nuk ka treguar rezultate të mira këtë sezon, ndaj po tenton të përforcohet me dy superlojtarë.

Mediat angleze njoftojnë se ‘të kuqtë’ kërkojnë mesfushorin e Juventus, Arturo Vidal dhe sulmuesin e Manchester City, Stevan Jovetic.

Transferimi i Vidal në Angli do të kërkonte zëvendësim të pozitës së tij tek Juventus. Kandidati më i mundshëm për këtë rast do të ishte mesfushori i Romës, Radja Nainggolan.

Ndërsa, largimi i Jovetic nuk do të ndikonte në rreshtimin e ‘Citizens’ që kanë vijë të fuqishme sulmuese.