Liverpool – Milan, formacionet zyrtare

Liverpool – Milan, formacionet zyrtare

NULL NULL
4 days më parë

Sonte duke filluar nga ora 21:00 në Klan Kosova do të transmetohet ndeshja e parë e grupit B në mes Liverpoolit dhe Milanos në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Në këtë takim, të dy skuadrat hyjnë me mungesa të mëdha, por ajo që bie më në sy është mungesa e Firminos tek Liverpool dhe e Ibrahimovic tek Milano.

Formacionet zyrtare:

Liverpool: Alisson, Robertson, Gomez, Matip, Alexander Arnold, Henderson, Fabinho, Keita, Jota, Origi dhe Salah.

Milan: Maignan, Calabria, Kjaer, Tomori, Hernandez, Bennacer, Kessie, Saelemaekers, Diaz, Leao, Rebic.

Kujtojmë se këtë ndeshje mund ta ndiqni edhe përmes Live Updates në Klankosova.tv.