21:29, 10 Dhjetor 2019

Liverpool është kualifikuar për në fazën e dytë të Champions League.

Me fitoren me rezultat 0 me 2 ndaj ekipit austriak Red Bull Salzburg, “The Reds”, përfundimisht ka kaluar fazën e grupeve.

Ekipi anglez dy golat i ka shënuar për dy minuta, në të 57-tën dhe 58-tën, me Naby Keita dhe Mohamad Salah.

Konkurs Pune

Lexo më shumë