Liverpool heq dorë nga Fellaini - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Liverpool heq dorë nga Fellaini

NULL NULL
10/04/2018

Liverpool nuk do të provojë që ta transferojë Marouane Fellainin gjatë afatit kalimtar të verës, raporton Daily Mail.

Të Kuqtë raportohej se ishin të interesuar që ta sillnin në Anfield Road 30 vjeçarin si trasfer të lirë, por ka kthyer vëmendjen kah caqet tjera.

PSG është ende e interesuar në belgun, përderisa edhe Roma, Monaco, Galatasaray dhe Besiktas thuhet se janë në garë për shërbimet e tij.