Liverpool afër Milner - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Liverpool afër Milner

NULL NULL
02/06/2015

Liverpooli ka bërë një hap para për nënshkrimin me James Milner si transfer i lirë.Reprezentuesi anglez ka refuzuar kontratën e re  të ofruar nga Manchester City dhe pritet të largohet në qershor.

Arsenali janë gjithashtu të interesuar për mesfushorin anglez.

“The Reds”, pas një sezoni jo të mirë dëshiron ta përforcoj skuadrën me blerje të reja dhe Milner konsiderohet si një ndihmë e madhe për mesfushën, sidomos pas largimit të legjendës Gerrard.