Liverpool do që ta kthejë Suson - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Liverpool do që ta kthejë Suson

NULL NULL
13/04/2018

Liverpool po e përgatit ofertën e re që ta rikthejë Suson nga Milani, pohon Calciomercato.com.

24 vjeçari spanjoll u largua nga Anfield Road më 2015.

Ai ka një klauzolë prej 35 milionë funtesh, dhe dikush mund ta paguajë atë pas performancave të tij impresive në Itali.