LIVE: West Brom – Manchester City 0:3 (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

LIVE: West Brom – Manchester City 0:3 (VIDEO)

NULL NULL
10/08/2015

Manchester City ka arritur që të shënojë edhe golin e tretë në portën e Ëest Bromwich Albion.

Golin e tretë për Citizens e realizi, Kompany  në minutën e 59–të të takimit, transmeton Klan Kosova.

Pas harkimit nga korneri, Kompany kërceu më së larti dhe arriti që të mposhtë për heren e tretë portierin Myhill.

https://www.youtube.com/watch?v=kb0MVVWUnm8