Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

LIVE: Chelsea 1 – 0 Aston Villa (VIDEO)

NULL NULL
17.10.2015 16:38

Chelsea ka shënuar gol në Stamford Bridge, në ndeshjen kundër Aston Villas që është e vlefshme për javën e nëntë në Preimer League.

Ka qenë Diego Costa ai që ka shënuar në minutën e ’34-të të takimit, transmeton Klan Kosova.

https://www.youtube.com/watch?v=7LfUISDbOXw

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.