Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Little Mix sulmohen në skenë

NULL NULL
12.08.2015 16:30

Grupi muzikor i vajzave, Little Mix, janë detyruar ta ndalojnë performancën e tyre, pasi janë sulmuar nga insektet fluturuese në skenë, transmeton Klan Kosova.

Princeshat e muzikës pop ishin në mes të performancës së versionit akustik të këngës How Ya Doin, kur ndodhi incidenti në Phoenix.

Në një pikë, Leigh-Anne edhe u largua plotësisht nga skena, gjë për të cilën nuk mund të fajësohet.

Grupi i vajzave momentalisht janë në turneun e promovimit të projektit të ri, derisa Perrie është me zemër të thyer nga ndarja me Zayn Malik.

33

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.