Lirohet John Stamos - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lirohet John Stamos

NULL NULL
13/06/2015

John Stamos ka postuar një shkrim në Twitterin e tij pas arrestimit të tij në natën e premte në Beverly Hills, Calif.

‘’Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen, unë jam në shtëpi dhe jam mirë’’.

John u ndalua rreth orës 19:45 pas një telefonate që është bërë për shofer të parregullt dhe që ishte nën ndikim të alkoolit, dhe ai ishte në një mercedesi të argjendë.

Kur policët mbërritën në vendngjarje, ata gjeten John vetë dhe vendosen se ai kishte nevojë për kujdës të menjëhershëm mjekësor. Ai u transportua në një spital dhe është liruar më vonë, transmeton Klan Kosova.

Untitled