Lirim Kastrati lëshon një "bombë" në portën e skuadrës Honved (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lirim Kastrati lëshon një “bombë” në portën e skuadrës Honved (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 11:13

Qendër-mbrojtësi kosovar, Lirim Kastrati, ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm në portën e skuadrës Honved.

Këtë gol futbollisti e realizoi në minutën e 61-të, kështu duke e barazuar rezultatin në 1:1, njofton Klan Kosova.

Pastaj në minutën e 75-të, bashkëlojtari i tij, Nemanja Antonov, realizoi golin tjetër dhe e ngriti epërsinë në 2:1, me të cilin rezultat përfundoi ndeshja në favor të Ujpest.

Takimi është zhvilluar të dielën në UTE Szusza Ferenc Stadium.

klankosova.tv