Liqeni i Batllavës mbetet në nivelin maksimal - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Liqeni i Batllavës mbetet në nivelin maksimal

NULL NULL
24.04.2023 09:06
Liqeni i Badvocit

Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” ka dhënë detaje për nivelin e ujit në Liqenin e Badocit dhe në Liqenin e Batllavës.

Në njoftimin e lëshuar në rrjetin social Facebook thuhet se Liqeni i Badocit edhe për 2.74 metra do të dalë për te nivelit të maksimal.

“Liqeni i Batllavës mbetet në nivel maksimal, me tendencë së rënies graduale”, thuhet në njoftim./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO