Lipjan, LDK e bindur se Ahmeti mban mandatin (VIDEO)

Lipjan, LDK e bindur se Ahmeti mban mandatin (VIDEO)

NULL NULL
nga Flamur Gajtani 2 months më parë

Lidhja Demokratike në Lipjan bëri mbylljen e fushatës zgjedhore këtë mbrëmje.

Përmes një marshi neper qytet, Imri Ahmeti dhe simpatizantët e kësaj partie shënuan përfundimin e fushatës.

Sipas tyre defilimi deri në shesh që ata e quanin si “marshi i fitores”  bëri që të bllokohet edhe një korsi e rrugës kryesore në qytet.

Para përkrahësve Imri Ahmeti theksoi se do të vazhdojë punët e mira pas 17 tetorit kur do ta fitojë edhe mandatin e tretë në krye të komunës.