Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lipjan: Arrestohen shtatë të mitur, dyshohet se ia vunë zjarrin një shkolle

NULL NULL
13.04.2023 00:16
Zjarri

Shtatë të mitur janë arrestuar të mërkurën nga policia.

Ata dyshohet se të martën kanë vjedhur dhe ia kanë vënë zjarrin një shkolle në Magure të Lipjanit.

Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Polica po vazhdon punën në drejtim të garantimit të rendit dhe sigurisë publike si dhe goditjes së individëve dhe grupeve kriminale,  me fokus të veçantë zbardhjen e veprave kriminale, identifikim dhe arrestimin e të dyshuarve të implikuar në ngjarjet kriminale”, thuhet në njoftim.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.