Lindsay Lohan kopjon Elsën - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lindsay Lohan kopjon Elsën

NULL NULL
31/05/2015

Lindsay Lohan bëri një hyrje mahnitëse në qilimin e kuq në një ngjarje të shtresës së lartë italiane në pallatin Clemente në Venedik.

Aktorja  u paraqit me një bishtalec të ngjashëm sikur personazhi Elsa nga filmi “Frozen”.

Ajo kishte veshur edhe një fustan të bardhë që e bënte të dukej edhe më e ngjashme me personazhin e Disney-it.

Por, Lohan gjatë mbrëmjes ndryshoi pamje.

Ajo veshi edhe një fustan me ngjyrë të kuqe dhe flokët nuk i kishte më bishtalec, transmeton Klan Kosova.

Ajo në këtë ngjarje dukej e lumtur, teksa besohet se ende nuk e ka përfunduar dënimin e saj  në shkëmbim të punëve për komunitetin.

klankosova.tv

Lindsay-Lohan 1

Lindsay-Lohan 2

Lindsay-Lohan 3