Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lindita bën gjeste, luan fantazmën për ta trembur Yllin (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 15:50
linda
linda

Linda, Ganiu, Buci dhe Alby kanë kaluar kohë së bashku në oborrin e shtëpisë.

Ka qenë Linda ajo që e ka luajtur fantazmën për ta trembur Yllin, përcjell Klankosova.tv.

“Hejj Buciiii”, ka qenë reagimi i Lindës, i cili është përcjellur me shumë të qeshura.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme