Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda tregon se çka i pengon shumë te meshkujt (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 12:08
Linda dhe Ganiu
Linda dhe Ganiu

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka treguar se çfarë e pengon te meshkujt.

Këtë gjë ajo e bëri të ditur derisa bisedonte me Ganiun, i cili nuk i tregoi diçka deri në fund.

“Pse po ia e nisni një teme e nuk e përfundoni, kjo po më pengon shumë te ju meshkujt, ia nisni dhe ikni”, është shprehur Linda.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.