Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda thotë se nuk e ka përmendur që Ledri i ka shkruar në Snapchat (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 00:52

Linda Halimi i ka mohuar akuzat se kishte thënë që këngëtari Ledri Vula i ka shkruar në rrjetin social Snapchat.

Ajo tha se këtë nuk e ka deklauar asnjëherë, dhe se Buci ishte ai që e kishte pyetur se mos i ka shkruar edhe ai pas deklaratës së saj se e gjithë estrada shqiptare i ka shkruar asaj.

Kjo gjë e ka nervozuar tej mase këngëtaren kur iu tha se ka pohuar se Ledri i ka shkruar./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme