Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda teksa flet për xhelozinë: Shpesh i them burrit kënaqi sytë kur sheh ndonjë femër të bukur (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 20:45

Banorët kanë pasur një debat për xhelozinë.

Ishe Linda ajo që tha se pa arsye nuk xhelozon, dhe madje tha se shpesh kur sheh ndonjë femër të bukur, i thotë edhe burrit të saj ta shoh.

“Unë shpesh burrit i them “o Zot sa e bukur është, shihe”. Unë e di që ai nuk vrapon menjëherë pas saj, por kënaqi sytë.  Është bukuri, kënaqi sytë, por jo me ia ngulë sytë 40 minuta”, tha Linda, njofton Klankosova.tv.

Për ta parë këtë bisedë mes banorëve, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.