Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda: Shpresoj që miqësia me Bleron të vazhdojë jashtë, s’e kam takuar qe 12 vite (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 00:32

Një tjetër pyetje pikante për Lindën është shpalosur gjatë darkës së konkurrentëve të nominuar të Big Brother VIP Kosova.

“A do ta vazhdojnë miqësinë jashtë shtëpisë, Linda dhe Blero?”, ka qenë pyetja për të.

“Shpresoj që po, nga ana ime është ‘ok’. Të kishte ndodhur diçka jashtë, jo. Por, kurrë s’ka pasur diçka, kemi pasur vetëm miqësi. Se kam takuar Bleron qe 12 vjet, kam pasur dhe kam respekt për të si artist”, ka thënë pos tjerash Linda.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.