Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda shpërthen në lot nga mërzia për vajzën e saj, por edhe për lojën e saj në BBVK2 (VIDEO)

NULL NULL
06.12.2023 00:55

Pos Albës sot ka qarë edhe Lindita, e cila është emocionuar.

Ajo ka qarë dhe është mërzitur nga malli për të bijën, për ta takuar dhe për ta parë.

Asaj afër për ta përqafuar i shkuan Santiana dhe Alba./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.