Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda qartësohet me Azemin, thotë se i pëlqen të diskutojë me të (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 15:42
Azemi

Linda dhe Azemi kanë sqaruar situatat e fundit që janë krijuar mes tyre .

Ajo i tha Azemit se “ty të thirra me fol në dhomë, por me njerëz të tjerë nuk e shoh të arsyeshme me diskutu”.

Gjithashtu tha se “atë që e kam bërë me ty, me Bleron nuk e bëjë sepse ai mendon se e sundon shtëpinë”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.