Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda pretendon se dikush nga estrada i ka shkruar në Snapchat, Buci reagon me ironi (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 19:54

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda në një bisedë me banorët ka folur rreth kolegëve të saj nga industria e muzikës.

E derisa Linda ka zbuluar disa emra që pretendon t’i kenë shkruar asaj, sidomos një prej tyre, që ajo thotë se e ka kontaktuar në aplikacionin Snapchat, nuk mungoi edhe një reagim nga Buci.

Ky i fundit ka thënë se emrat e mëdhenj të muzikës janë të ngopur në këtë drejtim.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme