Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda: Nuk jam në zor për Ganinë, i gjej burrat më të mirë (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 13:09
Linda

Linda, njëra nga banoret më të komentuara brenda shtëpisë, dha një tjetër deklaratë interesante ditën e sotme.

Teksa qëndronte në oborr me disa nga banorët, Linda me shaka tha se “për Ganiun nuk është në zor, i gjen burrat më të mirë”.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme