Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda: Muzika është industri e seksit, ne provokojmë nëpër klipe, dallojmë në përditshmëri (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 01:32

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda gjatë darkës së banorëve të nominuar është ndeshur me një pyetje provokative, nisur prej formulimit.

“Pse gënjen që e gjithë estrada të gjuhet”, ka qenë pyetja drejtuar asaj.

“Jemi pjesë e industrisë së seksit, ne nepër video klipe provokojmë, që nuk i bëjmë çdo ditë”, ka thënë Linda pos tjerash.

Por, si reaguan Buci dhe Blero karshi kësaj deklarate?  E kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.