Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda: Me Bleron s’kam asgjë private, tha se jam e pamoralshme dhe i tregova që është ai i pamoralshmi (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 19:45

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Linda në një bisedë që kishte me Shqipen, ka folur pak mbi përplasjen që kishte me Bleron në një prej netëve ‘Prime’.

Linda ka pretenduar se Blero, një natë para më shumë se 10 vjetësh, e kishte shoqëruar deri tek hoteli ku po qëndronte, por se edhe e kishte lutur ta ftonte në dhomën e saj për të pirë nga një gotë verë së bashku.

Ajo i ka treguar Shqipes arsyen se pse e bëri një deklaratë të tillë.

“Me Bleron s’është se kam diçka private, veç kur më tha se ‘jam e pamoralshme’, thjeshtë desha të ia shfaq atë pjesën që ‘ai ka qenë i pamoralshëm’”, ka thënë Linda pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.