Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda: Jam ndjerë shumë e ofenduar nga Blero, s’e prisja nga ai të më quante “e pamoralshme” (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 22:52

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda s’i është shmangur dot pyetjeve në lidhje me përplasjen me Bleron.

“Pse ende nuk je sqaruar me Bleron?”, ka qenë një ndër pyetjet drejtuar asaj gjatë darkës së të nominuarve.

“I kam dhënë hapësirë Bleros dhe nuk e kam parë të arsyeshme me e sqarua atë gjë për të cilën jam ndjerë shumë e ofenduar dhe se kam pritur prej tij, më ka dhimbsur shumë”, ka thënë Linda pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.