Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda: I vlerësoj meshkujt që kanë shumë vetëbesim, është gjëja më atraktive që mund të kesh (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 02:09

Përgjatë një bisede mes banorëve të Big Brother VIP Kosova, një debat ka lindur mes Ganiut dhe Lindës.

Ai e ka kritikuar Lindën duke pretenduar se ka “vetëbesim të tepruar”, derisa kjo e fundit nuk e ka pritur aspak mirë komentin e tij.

“Ajo është gjëja më atraktive që mund të kesh, unë edhe meshkujt që kanë shumë vetëbesim i vlerësoj shumë”, ka thënë pos tjerash Linda.

Për më shumë detaje nga debati, Linda-Gani, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.