Linda Halimi është gati - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda Halimi është gati

NULL NULL
03/06/2015

Këngëtarja Linda Halimi është gati me këngën debutuese për në Amerikë.

Ajo në Instagram ka publikuar një pjesë të këngës së re Cold World, e cila do të publikohet gjatë kësaj jave.

Halimi ka thënë së mezi pret që projekti të dalë dhe nga fansat ka kërkuar që sa më shumë ta përkrahin nëpër faqet e tyre të internetit.