Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda flet për emocionet që i pati kur e pa bashkëshortin për herë të parë (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 14:07

Linda Halimi ka folur për dashurinë  që e ka për bashkëshortin e saj që nga moment i parë kur e ka parë.

Ajo tha se ishte takuar me të në një koncert që ishte duke e mbajtur në Ferizaj.

“Në momentin si e pash e kam ditur se është për mua për shkak se më erdhi një ndjesi interesante”.

“Unë isha e fejuar dhe thosha se kjo nuk mund të më ndodh, plus ai ishte me të dashurën e tij”, ka thënë Linda./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.