Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda: Edhe në familje më njohin për guximin, s’i mendoj pasojat, veç e bëj (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 15:17
Linda

Linda ka ndarë pak nga karakteri i saj guxues, derisa bisedonte me Vesën.

“Edhe në familje jam njohur si dikush shumë e guximshme, që nuk i kam menduar pasojat fare, veç e kom bë, çka do që ka qenë e kam bë edhe nëse krejt bota ishte kundër”, është shprehur Linda.

Ajo tha se “atyre nuk i’u vije çudi nga sjelljet e saj, presin gjithçka”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.