Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda e pyet direkt Blerandon: Çka ki kundër me mua? (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 11:08

Linda e ka pyetur direkt Blerandon se çfarë ka kundër saj.

Gjatë darkës së të nominuarve, këngëtarja i tha Blerandos se nuk e ka pasur kurrë për qëllim ta ofendojë, madje ajo e pranoi se ka dëshirë ta njohë më shumë, njofton Klankosova.tv.

“Më ke injoruar shpesh”, tha Linda, teksa Blerando tha se e ka ofenduar dhe e ka përulur shpesh.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.