Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda drejtuar Vesës: Je kokëfortë (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 13:54
Vesa

Banorët e Big Brother VIP Kosova po vazhdojnë të bisedojnë në mes vete, për virtytet e tyre.

Teksa flisnin për tema të ndryshme, Linda i’u drejtua Vesës se ajo “e ka kokën ‘çyk’”.

Ato qeshën dhe vazhduan të tregonin histori të tjera nga jeta e tyre.

Por për t’i dëgjuar këto histori, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.