Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda drejtuar Bucit: Ti si burrë i matur, Azemin e provokove me trauma të fëmijërisë (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 23:25

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda e ka kritikuar Bucin në spektaklin ‘Prime’, pasi ky i fundit e kishte ngacmuar Azemin mbi historinë që e kishte treguar lidhur me raportin me të atin.

Ajo e ka quajtur Bucin “mjeshtër të provokimeve”, derisa ka thënë se e ka provokuar me traumat ë fëmijërisë.

“Ti si burrë i matur, në moshë më të madhe që je, duke marrë parasysh që ke shumë respekt për banorët, je mjeshtër i provokimeve – e provokove me trauma të fëmijërisë Azemin”, ka thënë ajo, drejtuar Bucit.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.