Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda dhe Miss Rose me disa këshilla për Azemin rreth Albës (VIDEO)

NULL NULL
04.12.2023 01:52

Miss Rose dhe Linda e kanë këshilluar Azemin në lidhje me raportin e tij me Albën.

Linda i tha Azemit që të mos bëjë deklarata nëse nuk mund të mbahet për to pastaj.

“Mos e humb veten, por provo ta luash lojën. Më mirë mos thuaj diçka për të cilën pastaj mund të ndërrosh kahje”, tha ajo, njofton Klankosova.tv.

Për të parë më shumë detaje nga biseda mes tre banorëve, klikoni në videon më poshtë:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.