Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda dhe Kaderi flasin për Azemin, ai u thotë se ka respekt për çdo grua (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 13:44

Linda dhe Azemi kanë biseduar bashkë me Kaderin për karakterin e tij.

Këngëtarja tha se ai ia ka dhënë përshtypjen se është i ndrojtur qysh në herën e parë kur janë përshëndetur.

Kurse, Azemi ia ktheu duke i thënë se nuk është që ka turp, por se e repsekton çdo grua.

“Për çdo femër kam respekt, unë nuk ta di kënd e ke apo çfarë ke, kurse unë të flasë me respekt”, ka thënë Azemi./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.