Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda: Blerando s’është në listën time, s’e njoh më, hiç (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 12:32
Linda

Linda në një bisedë me banorët iu tha se nuk e njeh më Blerandon.

Gjithashtu tha se Bleron dhe Blerandon i kam fshirë prej listës.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.