Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda: Askush nuk ka ditë që jam shtatzënë, deri n’momentin kur publikova fotografinë e çikës (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 16:52

Linda Halimi ka folur për shtatzëninë me vajzën e saj.

Ajo u ka treguar banorëve të tjerë se pse e kishte mbajtë të fshehur shtatzëninë.

“Të gjithë kanë thënë pse nuk ke folur deri në ditën kur ke lindur. Kurrë nuk kam folur që jam shtatzënë, burri im e ka postuar fotografinë atëherë e kanë kuptuar”.

“Nuk kam treguar vetëm për shkak të fjalëve”, ka thënë Linda./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.