Limaj uron Kurban Bajramin - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Limaj uron Kurban Bajramin

NULL NULL
11/08/2019

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, u uron të gjithë besimtarëve mysliman festën e Kurban Bajramit.

Ai tha uron që në familjet kosovare të mbretërojë paqja, harmonia dhe uniteti.

“Në këtë ditë të sakrificës, kujtojmë gjithë ata burra e gra, djem dhe vajza që dhanë jetën për lirinë e Kosovës. Me fat Kurban Bajrami”, ka shkruar Limaj në Facebook.