Limaj thotë se Nisma do të jetë befasia e këndshme e zgjedhjeve - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Limaj thotë se Nisma do të jetë befasia e këndshme e zgjedhjeve

NULL NULL
15/08/2019

Kryetari i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka qëndruar sot në Lipjan, Shtime dhe Fushë Kosovë ku është takuar me drejtuesit e këtyre degëve.

Ndër të tjera nëpër këto takime ai ka thënë se subjekti që drejton do të jetë befasia e këndshme e zgjedhjeve të reja, transmeton Klan Kosova.