Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lillard kampion i tre pikëve në All Star NBA (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 18.02.2024 11:42

Damian Lillard është shpallur kampion i garës së tre pikëve në All Star për vitin e dytë me radhë.

Ylli i Milwaukee Bucks realizoi 26 pikë në rrethin e fundit, duke lënë pas Trae Young dhe Karl Anthony Toëns.

Në vazhdim është përmbledhja e gjuajtjeve të Lillard:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.