12:12, 9 Nëntor 2018

Portland Trail Blazers kanë shënuar fitore ndaj Los Angeles Clippers me rezultat 116:105 në kuadër të NBA-së.

Damian Lillard me 25 pikë dhe C.J. McCollum e 23 sosh çuan Blazers drejt fitores.

Në anën tjetër, Lou Williams  dhe Danilo Gallinari ishin më efikasit te Clippers me nga 20 pikë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë